Tømmerholt IL

Tømmerholt IL

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 18 Jan
kl 17:30 - 21:30
Musikk øving
  Kontaktperson: Inger Marie Elmer
Mon 25 Jan
kl 17:30 - 21:30
Musikk øving
  Kontaktperson: Inger Marie Elmer
Mon 1 Feb
kl 17:30 - 21:30
Musikk øving
  Kontaktperson: Inger Marie Elmer
Mon 8 Feb
kl 17:30 - 21:30
Musikk øving
  Kontaktperson: Inger Marie Elmer
Mon 15 Feb
kl 17:30 - 21:30
Musikk øving
  Kontaktperson: Inger Marie Elmer
Mon 22 Feb
kl 17:30 - 21:30
Musikk øving
  Kontaktperson: Inger Marie Elmer
Mon 1 Mar
kl 17:30 - 21:30
Musikk øving
  Kontaktperson: Inger Marie Elmer
Mon 8 Mar
kl 17:30 - 21:30
Musikk øving
  Kontaktperson: Inger Marie Elmer
Sat 24 Apr
kl 12:00 - 12:30
30 års fest
  Kathrine Haugholt
Sun 2 May
kl 10:00 - 12:00
Konfirmasjon
Idrettshuset   Tina Feyling
Sat 8 May
kl 18:00 - 20:00
Konfirmasjon
Idrettshuset   Jørgen Vartdal
Fri 20 Aug
kl 09:00 - 22:30
Fotballturnering
  Baner, garderober, hele huset.Kont: Stig Antonsen
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 24 Dec 2020
kl 12:00 - 23:30
Familiesamling
$item.username  
Hanne Terland   Les mer  
Tue 22 Dec 2020
kl 12:00 - 23:30
Familiesamling
$item.username  
Hans Terland   Les mer  
Fri 11 Dec 2020
kl 12:00 - 06:00
sammenkomst ?
$item.username  
Hans Albert B. Terland /Kristin Biørn   Les mer  
Thu 26 Nov 2020
kl 19:00 - 22:00
Nøtterøy Husflidlag
Idrettshuset  
Kari-Lise Voldstad 98680096   Les mer  
Sun 8 Nov 2020
kl 12:00 - 17:00
Laila Jønland
Idrettshuset  
  Les mer  
Wed 4 Nov 2020
kl 18:00 - 22:00
møte i Færder idrettsråd
$item.username  
Eva Aasberg   Les mer  
Fri 30 Oct 2020
kl 15:00 - 21:00
Haloween feiring Brattås skole
$item.username  
Kristin Brønnick Kinander   Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 17:00 - 20:00
Barnebursdag
$item.username  
Morten Palm tlf 98879490   Les mer  
Tue 6 Oct 2020
kl 08:30 - 16:30
Brattås skole
Idrettshuset  
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 08:30 - 16:30
Brattås skole
Idrettshuset  
  Les mer  
Sun 27 Sep 2020
kl 12:00 - 12:00
Konfirmasjon
$item.username  
Carina Rabe 94835132   Les mer  
Sat 19 Sep 2020
kl 12:00 - 15:00
Barnebursdag
$item.username  
Kåre Tyldum   Les mer  
Fri 11 Sep 2020
kl 15:00 - 20:00
Barnebursdag
$item.username  
Stine Huseby   Les mer  
Sat 25 Jul 2020
kl 12:00 - 12:30
Utdrikkingslag
Idrettshuset  
Vil bruke uteområdene og toalettene. Benytter…   Les mer  
Sat 18 Jul 2020
kl 18:00 - 12:00
Fest
Idrettshuset  
Anne Lene og Jan Tore Olsen   Les mer  
Powered by: Bloc