Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 17 Aug
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte Tevik- og Småvik Vel
Nils Petter Berg92049299
Sun 22 Aug
kl 12:00 - 12:30
Konfirmasjon
Heidi Eriksen 90865063Regner med at de leier…
Sat 4 Sep
kl 02:00 - 02:00
Konfirmasjon
Jørgen Vartdal 48342955
Sat 30 Apr 2022
kl 02:00 - 12:00
Konfirmasjon
Linn Kristin Johansen
Fri 6 May 2022
kl 18:00 - 12:00
Konfirmasjon
Bjørn Christian Ask
Sat 20 Aug 2022
kl 09:00 - 12:00
Fotballturnering
Baner, garderober, hele huset.Kont: Stig Antonsen
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 17 Jun
kl 15:00 - 20:00
Klasseavsluttning Brattås skole
Kristin. B KinnanderEnten 10 eller 17 juni   Les mer  
Mon 14 Jun
kl 17:00 - 21:30
Inger Marie Elmer
  Les mer  
Fri 11 Jun
kl 16:00 - 18:00
4 kl Brattås skole
Silje E. Festø   Les mer  
Thu 10 Jun
kl 15:00 - 21:00
Klasseavsluttning Brattås skole
Kristin B. Kinananderenten 10 eller 17. juni   Les mer  
Sat 29 May
kl 12:00 - 12:30
Fest
Linn Helene Johansen 99433566   Les mer  
Sun 2 May
kl 10:00 - 12:00
Konfirmasjon
Idrettshuset  
Tina Feyling   Les mer  
Sat 24 Apr
kl 12:00 - 12:30
30 års fest
Kathrine Haugholt   Les mer  
Tue 13 Apr
kl 19:00 - 21:00
Årsmøte Glomstein båtforening
Hans Terland   Les mer  
Mon 8 Mar
kl 17:30 - 21:30
Musikk øving
Kontaktperson: Inger Marie Elmer   Les mer  
Mon 1 Mar
kl 17:30 - 21:30
Musikk øving
Kontaktperson: Inger Marie Elmer   Les mer  
Mon 22 Feb
kl 17:30 - 21:30
Musikk øving
Kontaktperson: Inger Marie Elmer   Les mer  
Mon 15 Feb
kl 17:30 - 21:30
Musikk øving
Kontaktperson: Inger Marie Elmer   Les mer  
Mon 8 Feb
kl 17:30 - 21:30
Musikk øving
Kontaktperson: Inger Marie Elmer   Les mer  
Mon 1 Feb
kl 17:30 - 21:30
Musikk øving
Kontaktperson: Inger Marie Elmer   Les mer  
Levert av IdrettenOnline